BYRÅ, omkring 1900-talets mitt.

Gråmålad med svartmålad skiva. Tre lådor. Bredd 77, djup 41, höjd 72 cm.

Bruksslitage, senare målning. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK