LJUSSTAKAR, ett par, silver, Tore Eldh, K&EC, Göteborg. 1962 samt 1966.

Stram dekor, fasta ljusmanschetter samt nedåt avsmalnande ljushållare. På rund fot. Höjd ca 45,5 cm.

Fylld fot. Slitage, mindre repor/märken samt bucklor. Mindre sneda.

Lähtöhinta
8 000 SEK