STEKFAT och TALLLRIKAR, ett par, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom dekor. Längd 30 cm och diam 22 cm.

Smärre slitage. Tallrikarna med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK