SOFFBORD, "204", Kurt Østervig, Jason, 1950/1960-tal.

Bland annat teak, flätad tidningshylla. Längd 149, bredd 56, höjd 54 cm.

Bruksslitage, mindre repor, skador samt fläckar på underredets flätningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK