MÅNBORD, ett par, omkring sekelskiftet 1900.

Bemålat, på hjultrissor. Diameter 118, höjd 77 cm.

Bruksslitage. Mindre skador och sprickor. Senare bemålat. Mindre balkar och plugg saknas för ihopfästning.

Lähtöhinta
2 000 SEK