SEAN SCULLY, fotobok samt fotografi, C-Print, signerad och daterad -05, numrerad 29/100.
"Sean Scully: Walls of Aran", fotobok med 73 illustrationer, varav 9 st i färg. Limiterad upplaga om 100 ex. Utgiven av Thames & Hudson, London. Originalkassett medföljer, 25 x 27 cm.
Innehållandes fotografiet: "Inis Oírr 9". Bladstorlek 20 x 25 cm.
Obetydligt slitage.