Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

TOILETTEDOSOR, 1 par, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1837. Vikt ca 210 gram.

Rund slät modell. Invändigt förgyllda. Graverat monogram under krona. Höjd 5. Diameter 6,5 cm.

Ett lock med kantspricka.

Alkuperä - Provenienssi

Ätten af Leijonhufvud.

Lähtöhinta
3 000 SEK