506836

Bertil Vallien

(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)

SKÅL, glas, Bertil Vallien. Kosta Boda.

Signerad Kosta Boda Atelje 305840242 B. Vallien. Rosa blomster, diameter ca 20, höjd ca 10 cm.

Kanten med några repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet