HALLBORD och SPEGEL, Lars Göran Nilsson, AB Nybrofabriken, Fröseke, 1900-talets tredje kvartal.

Bord fanerat i jakaranda. Tre lådor med front i plast. Längd 108 cm, bredd ca 45 cm, höjd ca 45 cm. Spegel med ram i plast, längd 76 cm, höjd 108 cm.

Bruksslitage. Skador. Några fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK