Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

SKIVBORD, "Sterling", Stålrörsmöbler Haugesund, 1950-tal.

Laminatskivor, svart plastkant. Förlängninsbar. Längd 82, bredd 70 (+25+25), höjd 75 cm.

Slitage, repor, kantstött.

Lähtöhinta
3 000 SEK