BYRÅ, Bodafors, Svenska Möbelfabriken, 40-tal, etikettmärkt i låda.

Rak form. Fyra lådor. Skiva i mahogny. Inläggningar i björk. Beslag i mässing. Längd 99, bredd 45, höjd 71.

Slitage. Enstaka fläckar i front. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?