MIKROSKÅP, Ernst Leitz, Wetzlar, 1900-talets första kvartal.

Svärtad stomme, delar i mässing. I originalask. Askens mått Längd 22, bredd 15,5, höjd 8cm.

Bruksslitage. Ask med ägarmärkning. Ej monterad eller funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK