SKIOPTIKON, plåt, omkring år 1900.

Höjd 26 cm. Olika, möjligen ej tillhörande glasplåtar medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall. Repor och märken. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK