ETAGEHYLLOR, 2 st, snarlika, England, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Tre hyllplan. Dekor av intarsia. Bredd 59 & 63. Djup 28. Höjd 94 cm.

Fläckade skivor. Något slagna skivor. Smärre fanerskador. Repor och märken. Något instabila.

Lähtöhinta
4 000 SEK