PARTI SERVERINGSBESTICK, silver, 7 st, 1800-tal. Tot vikt 100 gram (inklusive övriga material).

Liten gaffel med ametist, en av flera sockerskedar med trähandtag 10,5 -18 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK