KAFFESERVISDELAR, 5 st, rokokostil, silver, importstämplat, 1900-tal, tot vikt, 356 gram.

Gräddkanna, sockertång, sockerskål, kaktång och bricka. Bricka längd 20 cm, kanna höjd 7 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK