BORDSLAMPA, Stjärnmetall, art deco 1900-talets första del.

Mässing och vitmetall. Dekor i form av elefant. Höjd 43,5 cm inklusive montering. Reliefmärkt.

Bruksslitage, repor och märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK