BORDSLAMPA, märkt Haj B 145, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

Cylinderformat stomme. Cylinderformat opakglas. Löstagbar skäm i mässing med fransar. Höjd 26 cm.

Slitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK