Korut
509937

SMYCKEN, 3 delar, 18 k guld. Total vikt ca 9 g.

Omfattande. Broscher 2 st, hänge med grön sten. Längd 45, 30 samt 20 mm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK