JARDINIÈRE, jugend, silver 830/1000, 1900-talets första hälft. Vikt utan glasinsats 687 g.

Oval med uppsvängda hänklar. Stämplad "BH". Glasinsats med slipad dekor av stjärna i botten. Längd 46 cm, höjd ca 16 cm.

Slitage. Repor. Monogram.

Lähtöhinta
5 000 SEK