Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATTA, semiantik Sarouk ca 350x273 cm.

Röd melerad botten med polykroma blomsterornament. Mörkblå huvudbård med Palmettslinga.

Slitage, något smutsig, enstaka fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Från en privat samling.

Lähtöhinta
10 000 SEK