SPEGEL, sengustaviansk, omkring år 1800.

Rak form. Förgylld och bronserad. Gouacher med figurscen. 125 x 54. Otydlig Hallstämpen a tergo

Slitage, spricka, anlöpningar, fläckar, maskstungen. Senare bronsering.

Lähtöhinta
6 000 SEK