TESERVISDELAR, 3 st, silver, Korea, 1900-tal. Vikt 796 gram.

Tekanna, 2 skålar med lock. Höjd: 8,5-14,5 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK