VAS samt KANISTER, porslin, Kina, modern tillverkning respektive 1900-tal.

Polykrom dekor. Höjd vas 25,5 respektive 18 cm.

Bruksslitage. Nagg och mindre spricka

Lähtöhinta
1 500 SEK