ALTARLJUSSTAKAR, ett par, mässing, barock, 1700-tal.

Balusterformade skaft på tredelad fot med tassfötter. Höjd 36 cm.

Slitage, slagmärken, bristningar, en med lagning mellan skaft och fot.

Lähtöhinta
3 500 SEK