Jens Peter Dahl-Jensen

(Tanska, 1874-1960)
Jens Peter Dahl-Jensen
(Tanska, 1874-1960)

FIGURINER, 2 st, porslin, Dahl Jensen, Royal Copenhagen, 1900-tal.

Sittande balinesiskor. Höjd: 16 resp 24 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet