KORGFÅTÖLJER, ett par, samt BORD, omkring 1900-talets mitt.

Rotting. Bord med glasskiva. Diameter 105, höjd 57 cm.

Bruksslitage, mindre skador samt lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK