PARTI LEKSAKER, 3 st, Tekno Danmark. 1950/60- tal.

Två stycken Mercedes-Benz 220 731/32 Tekno Danmark samt "Volvo PV 544", Tekno, Danmark. Längd ca 10-11,5 cm.

Smärre slitage, repor och märken en med mer. Mindre smuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK