SOFFA, rokokostil, omkring 1900-talets mitt.

Mörkbetsat lövträ. Skuren dekor. Mönstrad klädsel. Lösa sittplymåer. Längd ca 186 cm.

Bruksslitage. Några sprickor. Klädsel delvis blekt. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK