Barock

Barock

SKÅP, barock, 1700-tal.

Ek. Rikligt skulpterad dekor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och skedhylla. Två lådor under dörrpar. Bredd 218. Djup 70. Höjd 245 cm. Nyckel finns.

Senare benställning och fotavslutningar. Lagningar. Kompletteringar. Senare lådbottnar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
15 000 SEK