Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SKÅP, 1900-talets första hälft.

Valnöt. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Beslag av mässing. Rikligt skuren dekor i sarg. Bredd 88. Djup 43. Höjd 150 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Mindre fanerskada. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK