SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Två hyllplan i laminat med träimitation. Detaljer i gulmetall och trä. Nedre hyllplan med flaskställ. Längd ca 71 cm, bredd 39 cm, höjd 69 cm.

Bruksslitage. Smärre skada på handtag. Flaskställ något löst sittande.

Lähtöhinta
1 500 SEK