HALLMÖBEL, Sverige, omkring 1950-talets mitt.

Ek samt mahognyfaner. Fyra lådor. Med etiketter från Svenska Möbelmässan samt Blidners.Bredd 114, djup 44, höjd 64 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar. Fanerlagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK