STOLAR, 4 st, "Tom Vac", Ron Arad för Vitra, modellen formgiven 1999.

Vit plast, grålackerad benställning. Stapelbara.

Hårt slitage, repor, märken, smuts, färgbortfall. Gummiavslut saknas på flertalet stolar.

Lähtöhinta
2 000 SEK