FAT, glas, Charder, Frankrike, troligen 1930-tal.

Rosa glasmassamed etsad dekor av blommor. Signerad Charder. Höjd 5,2 cm, diameter 41,7 cm.

Mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK