VITRINSKÅP, England, omkring sekelskiftet 1900.

Fanerad med bland annat mahogny. Rak form. Glasad dörr, bakomliggande hyllplan. Bredd 61, djup 28, höjd 145cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Fanerskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 500 SEK