515242

Diamantgradering

Diamantgradering

RING, 18 k vitguld, 3 briljantslipade diamanter tot 1.39 ct.

3 briljantslipade diamanter tot 1.39 ct enligt gravyr. Kvalitet ca H(Wesselton)/SI. Stämplar GJG Stockholm 1979. Ringstorlek 17/53.

Smärre repor.

Lähtöhinta
16 000 SEK