PARTI LEKSAKER, 9 delar, telefoner och ringklockor, plåt, trä, plast, 1900-tal.

Telefon i trä med detaljer och ringklocka i metall, märkt Sveriges berntelefon. Telofon i plast och metall, märkt Far-West, Made Lake in U.S.A. Telefon i plåt med ringklocka. Telefgraf i plåt, Tyskland. Ringklocka för dockhus, "For the Doll's House of the Little Housewife.", Tyskland. 4 ringklockor.

Slitage. Vissa delar skadade.

Lähtöhinta
500 SEK