515436

ÖRHÄNGEN, ett par, 18k vitguld med briljantslipade diamanter, totalt ca 3.00 ct, Alessandria, Italien. Vikt 19 g.

Örhängen med Italienska stämplar efter 1968. Stift. Höjd 2 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
25 000 SEK