FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Klädd och stoppad. Stomme i trä. Svängd rygg. Skuren dekor. Svängda framben.

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Slitage på klädseln.

Lähtöhinta
3 000 SEK