516157

KRAVATTNÅLAR, 2 st, 18 k guld, G Dahlgren, 1900-talets första hälft. Tot vikt ca 3 gram.

En kravatt nål med rosenslipade diamanter, bägge med pärlor. Längd: ca 6 resp 6,5 cm.

Slitage, repor, något böjda.

Lähtöhinta
1 200 SEK