TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, omkring 1900-talets mitt.

Bemålade. Soffa, längd ca 135. Ett par karmstolar. Bord, längd ca 90, bredd ca 60, höjd ca 74 cm.

Slitage, rost, färgsläpp, ställvis sprickor.

Lähtöhinta
4 000 SEK