SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt

Teak. 7 lådor, varav en arkivlåda. Rak form. Längd 160, bredd 60, höjd 75cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Ställvis blekt skiva. Repor. Märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK