SKÄNK, Bertil Fridhagen för Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Teakfaner och ek. Två skåp med bakomliggande hyll- och lådinredning. På benställning. Skruvar medföljer. Längd 155, bredd 42, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor och mindre fläckar. Skåp lös från benställning. En låda något trög. Lås kärvar. Odör. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK