BORD, teak, Jens Harald Quistgaard, 1900-talets mitt.

Skålformad bordsskiva i stavlimmad teak på fyra ben. Diameter 50, höjd 45 cm.

Smärre bruksslitage, några märken, en tunn spricka i fog på undersidan.

Lähtöhinta
2 000 SEK