517452

VASER, 3 st, glas, troligen Tjeckien, 1970-tal. En vas Val Saint-Lambert, Beligen.

Blå, röd och klar glasmassa. En vas märkt Val Saint-Lambert, Beligen. Höjd 10 - 25 cm.

Slitage. Nagg och större flisa. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK