TESERVIS, 5 delar, silver, Martin, Hall & Co (Richard Martin & Ebenezer Hall) Sheffield, 1897. tot vikt ca 3590 gram.

Tekök, tekanna, sockerskål, gräddkanna, bricka. Diameter: 39,5, Höjd. 7-31 cm.

Slitage, repor, repor, gravyr.

Lähtöhinta
10 000 SEK