FÖNSTERLAMPA, Hans-Agne Jacobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall med genombruten dekor. Höjd 14 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK