Muut
517704

BÅLSKÅL/BONBONJÄR, jugend, 1900-talets första del.

Nysilver. Glasinsats med slipad dekor. Höjd 35 cm. Längd 33 cm.

Bruksslitage, visst ytslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK