Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

HALLMÖBEL, Aksel Kjersgaard, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Fanerad i lövträ. Fyra lådor. Längd 118 cm, bredd 36 cm, höjd 51,5 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Bakstycke något bågnat.

Lähtöhinta
2 500 SEK